Teb Taşıt Kredisi

Her insanın hayatında olmasını istediği bir hayali, amacı veya hedefi mutlaka vardır. Her istediğimizin anında gerçekleşme ihtimali ise insanlara bir hayal gibi gelmektedir. Ancak günümüzde birçok insanın ev, araba ya da iş için ihtiyaç doğrultusunda bir kurtarıcı görevi gören krediler yer almaktadır. Teb taşıt kredisi ile istediğiniz araçlara vade süresi boyunca sabit faiz garantisi ile sahip olabilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası ile ihtiyacınız olan şeylere düşük faiz ve sabit faiz vadenizle birlikte alabileceğiniz kredi seçenekleri de içinde barındırır. Bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlayan Teb ürün, hizmet, şube ağı, yatırım, sigorta ve finans gibi alanlarda da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gelişen teknoloji beraberinde bankacılık alanında da insanların vazgeçilmezi haline gelen kredileri de beraberinde getirmektedir. Günümüzde hemen hemen her insanın bir kredi kartı olması ile birlikte ihtiyaçlarını karşılamak açısından de bankalardan kredi almaktadırlar. Her insanın hayatında olmasını istediği şeyler arasında bir ev, araba ya da iş mutlaka vardır. Bunlara sahip olabilmek açısından bankalar vadeli faiz uygulamaları ile taşıt, konut ve ihtiyaç kredileri vermektedir. Teb taşıt kredisi olarak 48 aya kadar uzun vadeli avantaj seçenekleri ile rahatlıkla taksitlerde ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bireysel ve Ticari olarak iki şekilde alabileceğiniz taşıt kredisi için nüfus fotokopisi, ehliyet fotokopisi, gelir belgesi, vergi levhası ve ikinci el araçlarda ruhsat fotokopisi gibi evraklar gerekmektedir.

Bankalardan alacağınız krediye göre değişiklik gösteren faizler 24 ve 48 aya kadar vadeli olarak değişiklik göstermektedir. Genellikle ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşan kredi harcamalarınız için birçok farklı seçenekte yer almaktadır. Teb taşıt kredisi ile istediğiniz vade ve faiz oranları ile araba sahibi olma şansını sizlere sunmaktadır. Alacağınız kredi içerisinde yıllık maliyet oranı ve sigorta masrafları da kredi ücretleri içinde yer almaktadır. Gelişen teknolojinin hayatımıza katmış olduğu kolaylıklar arasında online bankacılık olarak internetten başvura kolaylığını da sizlere sunmaktadır. Teb internet şubesi ile hemen başvuru yapabileceğiniz birçok farklı taşıt, konut ve ihtiyaç kredileri ile hayallerinize kolaylıkla ulaşın.

 

 Bir önceki yazımız olan TEB Kredi Faiz Oranları başlıklı makalemizde KREDİ FAİZ ORANLARI, Teb ve TEB Kredi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git