Türkiye Finans Bankası POS Kampanyası

Yapı sektörüne özel üye işyerlerinde Türkiye Finans Bankası fazladan 2 taksit imkanı sunuyor. Sunulan bu fırsat sadece üye işyerlerinde geçerli olmak koşulu ile 8 taksite kadar çıkabilme imkanı veriliyor.

POS Kampanyası Detayları

  • Türkiye Finans Bonus üye işyerlerinde geçerli olan bu kampanya 30 Eylül 2017 tarihinde son bulacak.
  • Üye işyerleri tarafından yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 2-6 taksit yapılması ön koşulu ile banka tarafından fazladan 2 taksit veriliyor.
  • Verilen taksit tutarları ile birlikte en fazla 8 taksit yaptırılabilir.
  • Türkiye Finans Happy, TEB Bonus, Garanti Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Türkiye Bonus ve PTT Bonus Card sahipleri +3 taksit uygulamasından faydalanabiliyorlar.
  • Kampanya kapsamında +2 taksit fırsatından faydalanmak için kart ile çekim yapılırken POS cihazı üzerinden +2 taksit seçeneğinin tercih edilmesi gerekiyor.
  • Ancak banka istediği zaman müşterisine bildirim yapmadan +2 taksit fırsatını iptal etme hakkına sahip oluyor.
  • Yukarıda verilen bonus kartlar ile diğer bankalardan bu fırsatlardan yararlanmış olanlar Türkiye Finans Bankası bonus kart ile +2 taksit imkanından faydalanamıyorlar.

Türkiye Finans Kampanyaları

Yapı sektörü ile kısıtlı kalmayan Türkiye Finans kampanyaları diğer sektörlerde de banka müşterilerine fırsatlar sunuyor. Bunlardan ilki Türkiye Finans Happy kart ile yapılan optik sektöründeki alışverişlerde +2 taksit imkanı karşımıza çıkıyor.

Bir diğer kampanya ise Voit Fitness Shop üzerinden yapılan alışverişlerde %10 indirim ve 9 taksit imkanı sunuluyor. Hotiç ve Cesare’de yapılan alışverişlerde ise toplamda 7 taksit imkanı sunuluyor. Tepe Home alışverişlerinde Türkiye Finans bonus kartına 12 Taksit veriliyor ayrıca Happy kart ile Step Halı’dan alışveriş yaparsanız %5 indirim ile 9 taksit kampanyasından faydalanabiliyorsunuz.

Bir dünya devi olan İKEA’dan yapacağınız alışverişlerde Türkiye Finans Happy Kartı kullanırsanız 5 taksit imkanı banka tarafından size sunuluyor. Sonraki kampanya ise Yataş’tan yapılan harcamalar içi peşin fiyatı üzerinden 12 taksit yapabilme kampanyasından faydalanılabiliyor.

Türkiye Finans tarafından sunulan tüm bu kampanyalar 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli oluyor ancak her yıl sonunda bankanın kendi sitesine yeni kampanyalar eklenerek banka müşterilerine farklı fırsatlar sunuluyor.Bir önceki yazımız olan TEB Emekli Promosyonuna Yenilik Getirdi başlıklı makalemizde Emekli Promosyonu ve Teb hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git