Türkiye Finans Mortgage Kampanyası

Ev almak isteyenler için Türkiye Finans Bankası düşük faiz oranı ve yüksek vade imkanı ile Mortgage kredisi veriyor. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek özel avantajlardan da faydalanılabiliyor.

Mortgage Kredisi Detayları

Türkiye Finans bankasının %0,88 faiz oranı ile verdiği krediden 120 aya kadar vadelendirme yapabiliyorsunuz. Üstelik düğün masrafları ve konut tadilatı gibi harcamalar için de Avantajlı Finansör size özel çözüm yöntemleri sunuyor.

Kredi katı başvurusu yapıp Avantajlı Finansör kaydı da yaptıktan sonra 2 otomatik ödeme talimatı verilmesi sonrasında avantajlı Mortgage kampanyasından faydalanılabiliyor. Kredinin diğer avantajları ise şu şekilde;

  • Mortgage kampanyasından faydalanmak için ilk kez ev alma şartı koşulmuyor.
  • Avantajlı Finansör limiti tüm ihtiyaçlar için kullanılabiliyor ve yapılan harcamaları peşin fiyatına 48 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
  • Verilen Mortgage kampanyası dahilinde olan Avantajlı Finansör ile birikimlerinizden en uygun kar oranlarını kazanabilirsiniz.
  • Taksitle uygulaması ile alışverişlerinizi alacağınız Mortgage kredisi kapsamında çıkardığınız kredi kartı ile yaparak hızlı ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz.
  • Kredi kartınız ile otomatik ödeme talimatı vererek faturaları takip etmek zorunda kalmayabiliyorsunuz.

Türkiye Finans Bankası ev kredisi kapsamında faydalandırdığı bu avantajlar tüm bankacılık işlemlerinizi tek banka üzerinden yapmanızı sağlıyor.

Örnek Ödeme Tablosu

  • 12 aylık vade ile alınacak 100 bin TL kredi için Türkiye Finans Bankası sizden %0,99 kar oranı alıyor ve aylık maliyet oranı ise %1,18 olarak belirleniyor.
  • 36 aylık vade ile 100 bin TL alınması halinde bankasının aldığı kar oranı %1,05 seviyesine çıkarak aylık maliyeti %1,12 seviyesine düşüyor.
  • 60 ay vadeli 100 bin TL Mortgage kredisi için ise bankanın kar oranı %1,08 aylık maliyet oranı se %1,12 olarak belirleniyor.
  • Son olarak 120 ay vadeli 100 bin TL ev kredisi için Türkiye Finans Bankası sizden %1,10 kar oranı alarak aylık maliyeti %1,13 seviyesine getiriyor.

Tüm krediler için sabit 500 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Ancak genel olarak tahsis ücreti çekilen kredinin binde 5’i kadar alınıyor. Çekilen kredilerde ekspertiz masrafı 525 TL ve ipotek ücreti de 150 TL olarak isterseniz kredi miktarından düşülüyor isterseniz de nakit olarak ödeme yapabiliyorsunuz.Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Günlük Kredi başlıklı makalemizde Günlük Kredi ve ziraat bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git