Vakıfbank Altın Hesabı

Hayatımız gün geçtikçe gelişmekte ve değişmektedir. İnsanlarda bu değişimlere ayak uydurarak hayatlarına devam ederler. Hayatımızın yönlendirmek ve yaşam standartlarımızı arttırmak için birikim yapmamız da fayda vardır. Birikim yapmak için insanların Vakıfbank altın hesabı açtırdıkları görülür. Vakıfbank bu konuda müşterilerine altın çağı yaşatmaktadır. Altın hesabı açtırarak hem gram cinsinden altın alma satma işlemleri yapılabilir hem de düzenli altın birikimi talimatını bankanızdan vererek bütçenizden ayıracağınız belli mali miktarlarla gram bazında altın alınması sağlanır. Böylece altın hesabınız ile birikiminizi arttırma imkânı sizleri beklemektedir.  Genel olarak altın hesaplarının belli özellikleri bulunur. Bu özellikler arasında öncelikli olarak Altın Çağı hesabından herhangi bir işletim ücreti alınmamaktadır.

İnsanların açtırdıkları altın Çağı hesabından herhangi bir faiz işlemi uygulanmadığını bilmekte fayda vardır. Bu hesap sayesinde altının değer kazanması ile birikimlerinde değerlenmesi sağlanır. Özellikle bu konu da açıklanan kurların takibini sağlamakta fayda vardır. Açtırılan Vakıfbank altın hesabı sayesinde altınlarınız çalınma ya da herhangi bir işçilik kaybı olmadan hesabınıza taşınmasını sağlar. Hesap açtırmak isteyen müşterilerin şubelerden, ATM’lerden ya da internet bankacılığını kullandıkları görülür. Bankadan ilk defa hesap açtıracak olan insanların direk şubeleri ziyaret etmeleri gerekir. Altın hesabında da her hesapta olduğu gibi belli limitler söz konusudur. Günlük olarak altın alım satım işlemlerinde 20.000 gibi bir sınır bulunmaktadır.

Altın Çağı hesabına sahip olan insanların başka bir isme herhangi bir havale gerçekleştirilmediğini görebilirsiniz. Eğer hesabı kapatmak istene insanlar varsa bunun için tek yapmaları gereken internet bankacılığında Altın Çağı İşlemleri başlığının altında bulunana Altın Çağı Hesap Kapama kısmına girerek hesaplarını kolayca kapatma imkânına sahiptirler. Açılan Vakıfbank altın hesabı ile düzenli altın birikimi de sizleri beklemektedir. Bunun için tek yapmanız gereken vadesiz TL hesabınız üzerinden bankanıza vermiş olduğunuz talimattır. Böylece verdiğiniz gün içinde gram bazında hesabınıza altın alımı sağlanır. Verdiğiniz talimatlarla bütçenizi kolayca arttırabilirsiniz. Böylece paranızı farklı yerlere harcamak yerine altın hesabınızda birikmesi sağlanır. Yaptırmak istediğiniz tüm işlemler için siteden gereken bilgileri alabilirsiniz. Sorularınızın cevaplarını almak için ise müşteri hizmetlerini aramanız önerilir.

 

 Bir önceki yazımız olan Teb Altın Hesabı başlıklı makalemizde altın hesabı, Teb ve Teb Altın Hesabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git