Vakıfbank da Yeni Yıla Özel Taşıt Kredisi Kampanyası

Yeni yıla girerken artan nakit ihtiyaçları ile bankalar müşterilerine çok çeşitli faiz oranları ve artan vade seçenekleri ile kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Hemen hemen tüm bankaların kredi kampanyalarının yayınlandığı bu dönemde bankaların müşterilere ulaşmak için neredeyse sıraya girdiği bile söylenebilir. Peki, bu kadar çok kredi kampanyası ve fırsatının olduğu bu dönemde hangi banka tercih edilmelidir? En doğru kredi ve faiz oranı nasıl tercih edilebilir? İhtiyaç kredisinden, konut kredisine, ticari kredilerden taşıt kredisine kadar birçok kredi tipinde çok çeşitli bankaların çok çeşitli oranlardaki kredilerinden sizler için en karlı oranı araştırıp bulmak oldukça zor görünüyor.

Vakıfbank da Yeni Yıla Özel Taşıt Kredisi Kampanyası ile 2016 kredi fırsatları sunan bankalar arasında ilk sırada bulunuyor. 0 km araç alırken başvuracağınız bu kredi de dosya masrafı da bulunmadığından bu kampanya 0 km araç almak isteyen müşterilerin yüzünü güldüreceğe benziyor. Krediniz 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile, aylık eşit taksitler ve 3 ay ödemesiz dönem ile almak mümkün. Dilerseniz son taksiti balon ödemeli olarak yapabilir, dilerseniz de taksitlerinizi değişken olarak ödeyebilirsiniz. Aylık %1,21 faiz oranı ile kefilsiz, hayat sigortası zorunluluğu olmayan bu kredinin ödeme planlarını Vakıfbank internet sitesinden de detaylı olarak inceleyebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Örnek kredi miktarları ve ödeme seçenekleri ile faiz oranları ise şu şekilde: 10.000 TL kredi tutarını %1,21 faiz oranı ile 24 ayda 992 TL olarak, 48 ayda ise 581 TL olarak aylık taksitlerle ödeme seçenekleri bulunuyor.

Bu kredi fırsatından yararlanmak ve başvuruda bulunmak için ise tek yapmanız gereken size en yakın Vakıfbank şubesine giderek müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmek. Sonrasında başvurunuz değerlendirilecek, sonuçlar size bildirilecek ve olumlu olması halinde en kısa sürede kredinizi alarak aracınızı satın alabileceksiniz. Umarız Vakıfbank Yeni Yıla Özel Taşıt Kredisi Kampanyası ile hayallerinize bir adım daha yaklaşır, 0 km aracınızı alarak 2016 ya dair ilk hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz.Etiketler:

Sayfa başına git