Vakıfbank katılım şubeleri

Vakıf Katılım Bankası şubeleri hakkında en doğru bilgi , yine bankanın kendi web sitesi ve diğer iletişim kanalları vasıtası ile olacağından ,sadece resmi ve Vakıfbank katılım şubelerinin resmi bağlantı va adres telefon bilgilerini paylaşan en doğru kaynaktan alarak sizlerle paylaşıyoruz.

Aşağıdaki vakıf katılım şube adreslerine tıklayarak resmi iletişim sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Vakıf katılım merkez şube iletişim bilgileri ile devam edelim.

Adres: Gülbahar Mah. Büyükdere Cad. No:97 34394 Şişli/İstanbul

Telefon: +90 212 337 80 81

Faks: +90 212 337 80 83

Aşağıda linklerde yine vakıf katılım şubelerinin kendi resmi adreslerine ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Link tıklandığında istediğiniz vakıfvank katılım şubesinin harita üzerinde yeri , adresi ve telefon numarasına kolayca ulaşabileceksiniz.

İstanbul ili 

Konya ili 

Ankara ili 

İstanbul ili 

e

Vakıfbank katılım şubeleri hakkında telefonla bilgi almak isteyenler ise 0850 202 1 202 telefondan ulaşabilmekteler.

İnternet üzerinden özellikle bankalar ile ilgili işlem yapıyorsanız araştırmanın ötesinde bankacılık işlemleri de yapacaksanız mutlaka ilgili bankanın kendi resmi web sitesinden işlem yapın.Öyle ki google aracılığı ile arama yaparak değil , web sitesinin adresini internet tarayıcı programınızın adres çubuğuna kendiniz yazarak siteye ulaşmaya dikkat edin. Unutmayın ki internet güvenli kullanılırsa işinizi kolaylaştırır.Bir önceki yazımız olan Evde Poşet Katlama İşi başlıklı makalemizde evden para kazanma ve poşet katlama işi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git