Vakıfbank Kobi Kredisi

Vakıfbank , kuruluş amacına uygun olarak ve genel işleyişi açısından biz kullanıcıların gözünde kobi dostu ve esnafa destek keredileri sunma konusunda diğer bankalardan bir adım önde olma iddiasını sürdüren bir banka.Son günlerde sizin de izldiğiniz üzere Vakıfbank Kobi Kredisi adıyla bir kampanyasında söz ediyor. Şimdi biz de siz kullanıcılarımızın bilgi edinmesi ve uygun bulmanız halinde ilgili bankanın bu kredi kampanyasından faydalanabilmeniz için Vakıfbank Kobi Kredisi şartları’nı , özelliklerini ve avantajlarını araştırdık.

Bankanın ilgili internet sitesinde ve idğer yayın yolarıyla yayımladığı reklam platformlarında VAKIFBANK KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KOBİ ve ESNAF KREDİSİ  ve VakıfBank’tan “KOBİ’lere 62. Kuruluş Yıldönümü Kredi Kampanyası” başlığıyla yürütülen kampanyanın özelliklerine bakalım:

VakıfBank  bu kredi kampanyasında 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar sadece 62 TL masraflı kredi kullanma avantajı sunuyor. Ayrıca KOBİ’lere özel 3 farklı geri ödeme seçeneği sunulmakta.

Buna göre KOBİ’ler kredi taksitlerini isterlerse;

  • Aylık eşit taksitli,
  • 3 aya kadar ödemesiz dönemli,
  • 1 yıl içerisinde 4 taksite kadar ertelemeli,

Seçeneklerle ödeyebiliyor. Yani kredi kullanmak isteyenler için taksit seçeneklerinin çeşitlendirilmesine çalışılmış. Bu özellik , geliri değişken özellikte olanlar için oldukça uygun görünüyor.

Vakıfbank Kobi Kredisi kapsamında kredi kullananlar , yine aynı bankanın BusinessCard harcamalarında da ekstrede 100 TL indirim şansını elde ediyor.

KOBİ’lere 62. Kuruluş Yıldönümü Kredisi Kampanyasından yararlanan Vakıfbank müşterileri, kredi kullandırımı sonrasında BusinessCard’ları ile ek kartlar da dahil yapacakları ilk 5.000 TL’lik alışveriş karşılığında 100 TL ekstre indirimi kazanacaklar.Bu da müşterilere ek bir kazanç sağlamanın yolunu açmış durumda. Nitekim zaten belli bir miktarda kredi kartı harcaması yapacaksanız, bu kartınızı kullanın ve 100 TL ekstra geliriniz olsun. Kaldı ki günümüzde küçük esnafın büyük bir bölümü de zaten pek çok işni kredi kartı ile ödeme yaparak halletmiyor mu?

Vakıfbank Kobi Kredisi Kampanyasının  31.05.2016  tarihine kadar geçerli olduğunu da belirtmekte fayda var tabii ki. Bu kredi şartlarının kendisi için uygun olduğunu düşünenler, kampanya sona ermeden bankaya doğrudan başvurarak kredi kullanabilir. Vakıfbank Kobi Kredisi ile ilgili Diğer detaylı bilgilere banka şubelerinden veya Vakıfbank internet şubesinden ulaşabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Refinansman Kredisi Nedir? başlıklı makalemizde Refinansman Kredisi ve yapılandırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git