Vakıfbank KOSGEB Kredisi

Hayatımızın her alanında var olan ve bu var olma niyeti ile yaşayan tüm KOBİ lerin yaşadığı tüm zorlukların farkında olan ve onlara her türlü desteği bu güne kadar elinden geldiğince veren KOBİ lere her zaman ülkenin kalkınması için en büyük koz ve güç olarak gören. Her zaman KOBİ lerin yanında ve onlara en büyük desteği veren Vakıfbank şimdide devlet destekli kredi vermektedir. T.C. küçük ve orta ölçekli işletmeleri geliştirme ve destekleme idaresi başkanlığı(KOSGEB) ile ortaklaşa olarak başlatılan ve yürütülen bu kampanyadan tüm KOBİ lerin faydalanması sağlanmaktadır. Vakıfbank KOSGEB kredisi ile büyük bir anlaşmaya imza atan Vakıfbank, bu anlaşma ile fazla övgüyü hak etmektedir.

Gün geçtikçe zaten zorlaşan hayat şartlarında bir de KOBİ lerin kendilerinden daha zengin firmaların birbirleri ile olan rekabetinden dolayı arada yok olmaya yüz tutmuş olan esnafımızın gücüne güç katmak için bu şirket ler karşısında daha dik olarak durabilmeleri için hayata geçirilen Vakıfbank KOSGEB kredisi projesi ile tüm küçük esnafların kendi yollarını daha belirgin ve daha güçlü kuracaklardır. Bu krediyi alabilmek için aslında esnafımızın pekte fazla bir şey beklenmemektedir. Bu krediden faydalanmak için gereken sadece ve sadece KOSGEB e kayıtlı olmaları ve KOBİ beyannamelerinin güncel olması gerekiyor istenen şartın tamamı budur.

Tüm ailenin esnafı olan mahallemizin bakkal amcası kasap amcası veya butik teyzesi gibi aileden biri olarak görünen tüm KOBİ lerin her türlü sıkıntıların da yanımızda kimse yok mu dedikleri zamanda iyi ve kötü her gününde yanında olan Vakıfbank bunda sonrada birçok proje ile her zaman KOBİ lerin yanında olmaya devam etmektedir. KOBİ lere verdiği Vakıfbank KOSGEB kredisi KOBİ lerimizin yüzünü güldürecektir. Bugün bir KOBİ olun veya bir KOBİ olmak için ilk adımı atın her zaman yanınızda olacak olan Vakıfbank her KOBİ yi hayal ettiği her şeye ulaştırmak için çalışmaktadır. Vakıfbank’a şimdiye kadar verdiği ve bundan sonrada vereceği tüm destek için teşekkür ederiz.Etiketler:

Sayfa başına git