Vakıfbank Kredi Kartı

Vakıfbank tarafından sunulan kredi kartı ile 250.000 oranını aşkın olan hem Vakıfbank üye iş yerleri hem de World üye iş yerlerinde yapabileceğiniz alışverişlerden tıpkı yağmur gibi world puan kazanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz direkt olarak Vakıfbank kuruluşu ile irtibat kurabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartının sağladığı imkanlar da bu konuda önemli detaylardan biridir. Ülkemiz genelinde ya da tüm dünyada hem Mastercard hem de Visa amblemi görülen herhangi bir noktada World kredi kartınız ile alışveriş yapabilir ve bolca world puan kazanabilirsiniz. Vakıfbank World kart ile kazanmak artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. Yapacağınız alışverişlerde Vakıfbank ve World üye iş yerlerini tercih etmeniz gerekir. Bu sayede çok daha fazla kazanma şansı elde edebilirsiniz.

World üye işyerlerinde hangi oran düzeyinde puan kazanabileceğinizi kasaların önünde yer alan panolardan da öğrenmeniz mümkündür. Vakıfbank kredi kartı olarak sunulan World kartından kazanmak kolaydır ancak kazanmanın da belirli yolları vardır. Bu kredi kartını nasıl harcarsanız daha çok kazanırsınız, öğrenmeniz gerekir. Vakıfbank World kredi kartınız ile yaptığınız tüm harcamalarda elde ettiğiniz world puanlar Vakıfbank ve World üye iş yerlerinde tıpkı bir ‘para’ yerine geçmektedir. Elde ettiğiniz her 2 world puan, belirtilen üye iş yerlerinde 1 kuruş değerinde olarak görülmektedir. 10 TL değerinde olan herhangi bir ürünü, yaklaşık 2000 world puan kullanıp satın alabileceksiniz.

Peki, world puanlarınız ile nasıl alışveriş yapabileceksiniz? Kasaya geldiğiniz zaman kasa görevlisine yapacağınız ödemeyi world puanlarınız ile yapmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Vakıfbank kredi kartını bu doğrultuda avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Kasa görevlisi de Vakıfbank World kredi kartınızı POS cihazından geçirip tıpkı normal kredi kartı alışverişlerinde yapıldığı gibi imzalamanız gereken alışveriş belgesini sunacaktır. Yaptığınız alışverişin belgesinin üzerinden harcamış olduğunuz world puanlarınızı ve karşılığında belirlenen gerçek TL tutarını da inceleyebilirsiniz. Diyelim ki, world puanlarınız satın almak istediğiniz ürüne yetmedi. O zaman da puanlarınızın karşılığı olarak belirlenen tutarı ödedikten sonra kalan tutar neyse onu Vakıfbank World kredi kartınız ile ödeyip istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan TEB Kredi Kartı başlıklı makalemizde kredi kartı, Teb ve TEB Kredi Kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git