Vakıfbank Kurumsal ve Ticari kredileri

Bireylerin, kurumsal ve ticari işletmelerin bankalardan kredi talepleri bankaların sağladıkları uygun kredi ve banka ürünleri nedeni ile yoğun bir artış göstermiştir. Bankaların bireysel müşterilerine sağladıkları kredi olanakları beraberinde kurumsal ve ticari işletmeler için kredi seçeneklerinde de bir artışa neden olmuştur.

Çünkü bankalar bireysel müşterileri için sağladıkları kredilerden daha uygun koşullarda kredi olanaklarını kurumsal ve ticari işletmeler sunmaktadırlar. Bu türden kredi imkânlarını kurumsal ve ticari müşterilerine sunan bankalardan biride Vakıfbank Kurumsal ve Ticari kredileri seçeneği ile müşterilerini ulaşan Vakıf Bank’tır.  Banka kurumsal müşterilerine sağladığı kredi olanaklarının yani sıra farklı birçok hizmeti de müşterilerine sunmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra Vakıfbank Kurumsal ve Ticari kredileri her ihtiyaca yönelik birçok kredi seçeneğini kapsamaktadır.  Vakıf Bank müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları için nakdi krediler seçeneği ile birçok kredi imkânı sunmaktadır. İşletmelerin kısa veya orta vadeli kredi ihtiyaçları içinde ayrıca kredi imkânları sunan banka müşterilerine uygun koşullarda kredi seçeneklerini sunmaktadır. Kurumsal ve ticari işletmeler tarafından en çok tercih edilen kredi türü taksitli ticari kredi seçeneğidir. Banka işletmeler için oluşturduğu kredi seçenekleri ile müşterilerine sunduğu kredi olanakları son dönemlerde oldukça esnek kredi şartlarına sahip bir kredi seçeneği halini almıştır. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmeleri adına banka tarafından hem uygun faiz oranları hem de uygun vade seçenekleri ile kurumsal ve ticari müşterilerine sunduğu krediler oldukça ilgi görmektedir. Bu krediler işletmeler tarafından tercih edilen kredi seçenekleridir. Her sektörden işletme için cazip olan kredi müşterilere uygun vade, uygun faiz ve uygun geri ödeme planlarını sunmaktadır. Kredi taksitler halinde ödenebilir. Geri ödemede işletmeye en uygun ödeme planı belirlenir ve vade süresince faiz oranları değişmez. Bu nedenle ticari taksitli kredi seçeneği bankanın müşterilerine sunduğu farklı kredi seçeneklerinden daha fazla tercih edilir.

 

Bankanın sağladığı esnek kredi seçeneklerinden sadece biri olan bu kredi seçeneği kurumsal ve ticari kredi seçenekleri arasında en çok tercih edilen kredi seçeneğidir.Bir önceki yazımız olan TEB Kurumsal ve Ticari Kredileri başlıklı makalemizde Teb, TEB Kurumsal ve Ticari Kredileri ve TEB ticari kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git