Vakıfbank’tan Kışa Özel Konut Kredisi Kampanyası

Bir ev sahibi olmayı istemenin vakti zamanı yoktur elbette. Her zaman güzel bir eve sahip olmayı isteriz. Günümüzde kendi şahsi birikimlerimizle bir yere kadar yol alabiliyoruz, bir yerden sonra profesyonel yardım almak şart oluyor. Bir yandan hayalimizde ki ev için hararetli araştırmalar yaparken, bir yandan da konut kredisi için bankaların kampanya koşullarını araştırmamız gerekiyor. Birçok konut kredisi veren banka içinden sıyrılıp, öne geçmeyi başaran Vakıfbank’tan kışa özel konut kredisi kampanyası hayallerimizdeki eve bizi bir adım daha yaklaştırıyor. Gün geçtikçe zorlaşan hayat koşullarına, her ay düzenli ödediğimiz sürekli bir kira bedeli de eklenince bir ev sahibi olma isteğimiz daha da artıyor. Vakıfbank’ın kışa özel konut kampanyası, gerek ödeme koşulları, gerekse düşük faizli ve dosya masrafsız oluşu ile bu kışın önde gelen kredi kampanyaları arasında yer alarak, bize kira ödeme derdinden kurtulma şansı veriyor. Eğer hayallerimizde yeni bir ev varsa, bunun için de büyük bir adım atma fırsatı yakalayabiliyoruz.

Vakıfbank’ın kışa özel konut kredisi kampanyasında, vade ya da tutar fark etmeksizin, faiz oranları % 1,15 olarak belirlenmiş. Vade seçenekleri ise oldukça esnek, 120 aya kadar uzayabiliyor. Bu kampanyada faiz oranın düşük tutulması ve uzun vadeli olması büyük bir avantaj. Bunun yanına birde dosya masrafı alınmaması eklenince bu avantaj ikiye katlanıyor. Çünkü bu sayede konut kredisi tahsis ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Hem düşük faiz, hem de dosya masrafsız kredi sahibi olmak, hayallerinizdeki eve kavuşmanız için bulunmaz bir fırsat haline dönüşüyor. Kampanya şartları itibariyle de oldukça avantajlı.

Vakıfbank’ın kışa özel konut kredisi kampanyası ayrıca, konut kredisi transferi yapmak isteyenler için de büyük kolaylık sağlıyor. Masraf olarak ortalama 600 tl ekspertiz ücreti alınırken, rehin ücreti ise alınmıyor. Bu kampanya için, açıklanan resmi duyuruda herhangi bir zaman sınırlaması belirtilmemesine rağmen, kışa özel bir kampanya olduğu için 29 Şubat 2016 ya kadar devam etmesi bekleniyor. Sizde kampanyadan yaralanmak istiyorsanız, bu tarihi önemli bir yere not etmelisiniz. Not etmeniz gereken bir diğer madde ise, kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt veya sms durumu gerekmediği. Katılım için en yakın banka şubesine gidip başvurmanız yeterli. Sizde aklınıza takılan bütün soruları direkt olarak müşteri temsilcileri ile konuşarak, hayallerinize afili bir göz kırpabilirsiniz.Etiketler:

Sayfa başına git