Vodafone ve Şekerbank’tan Çiftçilere Özel Avantajlar

Şekerbank Vodafone ile yaptığı işbirliği neticesinde ‘’Dijital Çiftçi, Kazanan Çiftçi’’ platformu ile çiftçilere dijitalleşmeleri için finansal kaynak ve destek sunuyor. Şekerbank Aile Çiftçiliği Bankacılığı kapsamı ile Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri için %15 faiz indirimi sunuyor. Ayrıca Vodafone hatlarına sahip cep telefonu kullanan çiftçiler faturalarını faiz ödemeden hasat sonrasında ödeyebiliyorlar.

Kampanyanın Avantajları

Vodafone Çiftçi Kulübü üyelerine Şekerbank aile çiftçiliği kredisi ürünlerinde %10 faiz indirimi sunuyor. Bunun yanı sıra tüm yıl hat kullanımının faturasını hasattan sonra ödeyebiliyorsunuz. Fırsattan yararlanmak için Şekerbank’tan KMH hesabı açtırmak gerekiyor. Açılan bu hesap sonrasında aylık faturayı Şekerbank ödüyor hat sahipleri ise faizsiz bir şekilde tüm faturayı hasat sonrasın aldıkları toplu para ile ödeyebiliyor. Bankanın ödediği faturaların faizini Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri için ödüyor.

Yıl sonu fatura ödemeli hatlardan banka müşterisi ve tüm birinci derece ailesi faydalanıyor. Çiftçilerin başvurularını Vodafone Çiftçi Kılavuzu uygulaması ile yapmaları halinde %15 faiz indiriminden faydalanabiliyor. Başvuruyu yapmak için uygulamadan krediler sekmesine gelerek hemen başvur butonuna tıklanarak karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterli oluyor.

Vodafone Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Vodafone Çiftçi Kulübü üyesi olan Şekerbank Aile Çiftçiliği kredisi alan banka müşterileri faiz indiriminden faydalanabiliyorlar. Tüm yıl konuşup hasat zamanı faizsiz telefon faturası ödenmesi kampanyasından ise Şekerbank müşterisi olan çiftçi ve tüm ailesi faydalanabiliyor.

Kampanya Amacı

Şekerbank ve Vodafone tarafından yapılan açıklamaya göre yapılan işbirliği sonucunda ortaya çıkan kampanyanın amacı köyde yaşayan kişilerin topraklarını bırakıp gitmemeleri olarak belirtildi. Özellikle finansal anlamda sorun yaşayan çiftçiye Şekerbank tarafından sunulan uzun vadeli finansmanın yanı sıra gündelik hayatlarındaki masrafları da ileri tarihli ödemeleri ile rahat bir üretim yılı geçirmeleri için Vodafone ’da müşterilerine böyle bir kampanya hazırladığını açıkladı.

Şekerbank tarafından sağlanan finansman desteği sadece sürdürülebilirlik için değil aynı zamanda modern tarım uygulamaları için de veriliyor. Bu doğrultuda bankanın çiftçi kredisi olarak hazırladığı yeni finansman ile yeni teknolojilerin ve üretim yöntemlerinin kullanıldığı tesisler kurulması için 60 aya varan vade seçenekleri ile düşük faiz oranları ile kredi veriliyor.Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası KOSGEB Makine Teçhizat Kredisi başlıklı makalemizde KOSGEB ve ziraat bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git