Yapı Kredi 2016 Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yaklaşan yeni yılla birlikte, yeni ihtiyaçlar, yeni gereksinimler, yeni hayaller ve yeni umutlar da beraberinde geliyor. İşte tam bu noktada insanlar bireysel krediler, taşıt kredileri, ev kredileri, ihtiyaç ve benzeri kredi tipleriyle hayallerine bir adım daha yaklaşmayı planlıyor. 2016 ya girerken birçok bankanın çok çeşitli faiz oranları, indirimli dosya masrafları, artan taksit seçenekleri ve düşük faizli geri ödeme yöntemleriyle yeni kredi kampanyaları sunduğunu görebilirsiniz. Bu kampanyalar ile kredi ihtiyacınızı karşılamak hem çok kolay hem de çok avantajlı. Yapı Kredi 2016 Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası da tam bu noktada 2016 yılına başlarken de Yapı Kredi Bankası müşterilerine ayrıcalık tanımaya ve özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Yapı Kredi Bankası Yapı Kredi 2016 Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile 2016 yılında ayrıcalıklı fırsatlarla müşterilerinin ihtiyaçlarına bir adım daha yaklaşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu krediye başvurmak ise çok kolay, internet başvurusu yapmak için Yapı Kredi Bankası web sitesine girerek Kredi Şimdi linkine tıklayabilirsiniz. Cep telefonlarınızdan kısa mesajla başvuru yapmak için YENIYIL yazarak bir boşluk ile T.C. Kimlik numaranızı ve yine bir boşluk ile belgeleyebileceğiniz aylık gelirinizi 4411’e numarasına gönderebilirsiniz. Bu iki başvuru tipinin yanı sıra arzu ederseniz, en yakınınızdaki Yapı Kredi Bankası Şubesine giderek Bireysel Kredi Müşteri temsilcisi ile detaylı olarak görüşebilir, kredi başvurunuzda bulunabilirsiniz. Telefon başvurusunda bulunmak isterseniz de Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığına 444 0 444 numarasından ulaşabilir, Yapı Kredi 2016 Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyası menüsüne direkt olarak bağlanarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz Yapı kredi bankamatiklerinden de kredi başvurusu menüsüne girerek bireysel başvuruda bulunmak mümkün.

Örnek vermek gerekirse 3.000 TL kredi ye %1,25 faiz ile 12 ay vadeli ödeme seçeneği kullanarak sahip olabilirsiniz. SMS le başvurmak için “YENIYIL 12876539827 5000” şeklinde 4411 e yollamanız yeterli. Başvurunuz onaylandıktan sonra yapmanız gerekenler ise, başvuru belgelerini dikkatlice hazırlamak ve süreci hızlandırmaktır. Ayrıca başvuru süreciniz boyunca kredibilitenizi yüksek tutar kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanmasına katkıda bulunabilirsiniz.Etiketler:

Sayfa başına git