Yapı Kredi Bankası Mevduat Hesabı

Yapı Kredi Bankası ülkemiz genelinde son derece fazla sayıda tercih edilen ve ilgi gören başarılı bankalardan biridir. 1 ve 12 ay arası vadelerde açacağınız ve vade bitiminde aksi bir durumu belirtilmediği müddetçe otomatik bir şekilde yenilenen aylık vadeli mevduatların yanı sıra vade sonunda gün açısından belirlenmiş olan kırık vadeli mevduat alternatifini de değerlendirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası mevduat hesabının vadeli olanını nasıl açabilirim diye merak ediyorsanız aslında işiniz son derece kolay olacaktır. İlk olarak mobil şube ve internet şube seçeneğini değerlendirebilirsiniz. İstediğiniz yerden mobil ya da internet şubesine giriş yaparak yatırımlar/vadeli mevduatlar/vadeli mevduat açılışı/klasik/e-mevduat aşamalarını takip ettikten sonra vadeli mevduat hesabınızı en hızlı ve en pratik şekilde oluşturabilirsiniz.

Ayrıca Yapı Kredi Bankası şubelerinden de vadeli mevduatları değerlendirebilirsiniz. Size en yakın olan Yapı Kredi Bankası şubesine başvuru yaparak vadeli mevduat hesabınızı açabilirsiniz. Telefon bankacılığını değerlendirerek de Yapı Kredi Bankası mevduat hesabınızı açtırabilirsiniz. Kırık vadeli mevduat hesabını merak edilen kişiler için de ufak bir bilgilendirme yapılabilir. Vade bitimini 1 günden başlayan gün alternatifleri ile sizlerin belirleyeceği vadeli mevduat seçeneğidir. Eğer isterseniz vade bitiminde vadeli mevduatınızın otomatik bir şekilde yenilenebilmesi için talimat sunabilirsiniz. Klasik mevduat olarak tanımlanan aylık vadeli mevduat hesabı ise, tasarruflarınızı aylık belirlenen vadelerde liste faiz oranları ile değerlendireceğiniz vadeli mevduat seçeneğidir.

Esnek vadeli mevduat hesabı da en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Esnek vadeli mevduat hesabıyla birikimlerinizi uzun vadeli olarak değerlendirirken aynı zamanda vade bitimini beklemeden vadeli mevduatlarınızın belli bir tutarın nakit çekme avantajına sahip olabilirsiniz. Sizler bunu sağlarken vadeli mevduatlarınızın kalan bölümü ilk günden son güne kadar faiz kazanmaya devam etmektedir. Yapı Kredi Bankası mevduat hesabı kapsamında belirtilen esnek vadeli mevduat hesabı da tercih edilebilir. Peki, bu hesap nasıl açılabilir? Mobil ve internet şube seçeneğini bu anlamda tercih edebilirsiniz. Üstelik Yapı Kredi Bankası tarafından pek çok imkan en iyi şekilde sunulmaktadır. Bu imkanları değerlendirip birikimlerinizi artırabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.Etiketler:

Sayfa başına git