Yapı Kredi Bankası’ndan Ramazana Vadaa Kampanyası

Ramazan ayına özel olarak bankalar özel faiz oranı ve vade imkanı ile krediler veriyor. Son olarak Yapı Kredi Bankası müşterilerine özel Worldcard ve bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Yapı Kredi Bankası 7 Haziran ile 23 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile hem kredi hem de kredi kartı avantajları sunuyor.

Yapı Kredi Ramazan Fırsatı

Yapı Kredi ramazana özel bireysel kredi olarak günde 10 TL ile 10 bin TL veriliyor. Kredi başvurusu Yapı Kredi Mobil ve internet şubesi ile yapılabiliyor. Ayrıca aşağıdaki yollardan da kredi başvurusu yapılabilir;

  • Yapı Kredi telefon bankacılığı
  • Yapı Kredi ATM’leri
  • Bireysel yazıp TC kimlik numaranızla birlikte net gelirinizi yazarak 4411 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Yapılan ön başvuru onaylanması halinde herhangi bir şubeye giderek kredilerini anında alabiliyorlar. Yapı Kredi Ramazan kampanyasından faydalanmak isteyenler bu fırsatlardan her kart için ayrı başvuruda bulunabilirler. Yani kullanılan Yapı Kredi, Albaraka ve Vakıfbank bankalarına ait 3 farklı Worldcard için toplamda 3 başvuruda bulunarak 150 TL değerinde Worldpuan kazanılabilir.

Ramazana Vadaa Kampanyası

26 Mayıs ile 30 Haziran tarihleri arasında Yapı Kredi Worldcard sahipleri giyim, market ve restoran harcamalarında özel fırsatlar yakalıyorlar. Bu sektörlerde tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması halinde her 100 TL’lik alışverişe 10 TL Worldpuan veriyor. Kazanılan puanlar Yapı Kredi üye iş yerlerinde kullanılabiliyor ayrıca kazanılan puan toplamda en fazla 50 TL değerinde olabiliyor. Bu kampanyadan Albaraka ve Vakıfbank Worldcard sahipleri de faydalanabiliyor olması daha geniş bir alanda puanları harcama imkanı sunuyor.

Yapı Kredi Cüzdan

Bireysel kart sahipleri Yapı Kredi Cüzdan ile kendilerine ait ekran üzerinden kampanyalar bölümüne gelerek Bana Özel yazan kısımdan bu kampanyaya katılma isteği göndermeleri yeterli oluyor. Ancak istenirse kampanyaya katılmak için RAMAZAN yazarak aralarında bir boşluk ile müşteri numarası yazılıp 4454 numarasına gönderilmesi kampanyaya katılımı sağlıyor. Haziran ayının 23’ünde bitecek olan kampanya için aynı gün içerisinde başvuru ve kabul işlemleri ile kredi ve Worldcard kampanya başlangıcı yapılabiliyor.Bir önceki yazımız olan İş Bankası MaxiPara Kartları başlıklı makalemizde İş Bankası ve Maxipara Kart hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git