Yapıkredi Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

Kendi aracınıza sahip olmak artık gecikmeyin. Konforsuz, kalabalık ve hijyensiz ulaşım araçlarını kullanmaktansa tamamen size ait olan bir araç satın alabilirsiniz. Böylece istediğiniz yere toplu ulaşım araçlarının saatlerini düşünmeden ulaşabilir, seyahatlerinizi tamamen kendi belirlediğini saatlere göre yapabilirsiniz. Eğer bir araç satın almanın sizi ekonomik sıkıntıya sokacağını düşünüyorsanız kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Araç kredileriyle ikinci el araç satın almak mümkün. İlk icat edilen otomobiller bile bugün basit bir bakımdan sonra çalışır hâle getirilebiliyorken ikinci el araç satın alırken tereddütte olmanız gerekmez. Birçok kişi son yıllarda üretilen araçlarını yeni bir araç satın almak veya ekonomik ihtiyacını gidermek için satışa çıkartmaktadır. Banka kredisiyle ikinci el araç satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin en köklü ve yenilikçi bankaları arasında yer alan Yapı ve Kredi Bankası, oldukça uygun faiz seçenekleriyle Yapıkredi Bankası İkinci El Taşıt kredisi olanağı sağlıyor. Beğendiğiniz ikinci el aracı herhangi bir maddi zorluk yaşamadan satın almak mümkün. Yapmanız gereken tek şey bankaya başvurmak ve uygun kredi seçeneklerinden yararlanmak.

Yapı ve Kredi Bankası’nın sağladığı taşıt kredisi, bireysel krediler kapsamında yer alıyor. Kurumsal müşterilerin bu krediden yararlanma olanağı mevcut değil. Yapı ve Kredi müşterisiyseniz, ikametgâh, gelir belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi gibi çeşitli belgelerinizi banka şubesine götürerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz kısa süre içinde değerlendirilecektir.

Maaşınızı banka üzerinden alıyorsanız Yapıkredi Bankası ikinci el araç kredisi almanız daha kolay olacaktır. Bankanın mesai saatlerini beklemeden, 7 gün 24 saat boyunca internet şubesinden, mobil uygulamadan veya müşteri hizmetleri hattından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde ihtiyacınız olan miktar kısa süre içinde banka hesabınıza yansıtılacaktır.

Yapı ve Kredi Bankası, taşıt kredisi alan müşterilerine aynı zamanda kasko yapmaktadır. Bankanın sigorta birimleri tarafından yapılan kasko sizi kaza anında koruyacak, aracınızın masrafları ve sağlık masraflarınız bu kasko üzerinden karşılanacaktır. Hayat sigortası da kredi aldığınız süre boyunca faizinize eklenecektir. Eğer araç kredisi bittiğinde kasko veya hayat sigortası fonundan harcama yapmamışsanız bu ödemelerin büyük kısmı iade edilir.Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası İkinci El Taşıt Kredisi başlıklı makalemizde İkinci El araç Kredisi, Ziraat Bankası İkinci El Taşıt Kredisi ve Ziraat Bankası Taşıt Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git