YAPIKREDİ VADESİZ MEVDUAT HESABI

Birikim yapmak için paranızın emanet edebileceğiniz en güvenli yer bankalar olmaktadır. Özellikle var olan kazanımlarınızın güvenliği açısından bankalarda vadesiz hesap açtırarak yatırımlarınızın değerlendirilmesi çok önemlidir. Bu alanda Yapıkredi Vadesiz Mevduat Hesabı ile yatırımlarınız hem güvenli, hem de avantajlı bir şekilde değerlendirilecektir. ATM’lerden 24 saat boyunca nakit çekebilir ve alışverişlerinizde kullanarak ta nakit taşıma derdine son verebilirsiniz. Vadesiz hesap açmak için bir adet kimlik belgesi ve ikametgah belgesi ile şubelere başvurmak yeterli olacaktır. Hesap açtıktan sonra internet şubesinden giriş yapabilmek adına şifre alabilir ve hesaplarım kısmından hesabınızla ilgili tüm hareketleri kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir işçilik maliyeti ödemeden paranızı son yılların en güvenilir limanlarından biri olan altınla değerlendirmek istediğinizde altın mevduat hesabı açabilirsiniz. Altınlarınızın çalınma ihtimaline karşı bankaya Tl ya da döviz cinsinden yatırabilir ve miligram bazında altın alışı ya da satışı yapabilirsiniz. Birikimlerinizi altın hesabınızda değerlendirebilir ve paranızın değer kaybetme riskini önleyebilirsiniz. Yapıkredi Vadesiz Mevduat Hesabı üzerinden altın hesabı açabilir ve TL bazında transferler yaparak birikimlerinizi altın olarak değerlendirebilirsiniz. Fiziki teslimatlar da 995*1000 altın saflığı kullanılır ve 1000*AU bir gram olarak değerlendirilir. Altın hesabınızı banka kartınız üzerinden tanımlayarak havale işlemlerinde ya da altın alımı ve satımı yapmak istediğiniz de telefon bankacılığını ya da internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Altınlarınızı doğrudan Yapı Krediye getirebilir ve altınlarınızın daha korunaklı bir alanda değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Vadesiz döviz hesabı açtırarak ta birikimlerinizi Euro ve dolar gibi yabancı para cinsinden değerlendirebilirsiniz. Yapıkredi Vadesiz Mevduat Hesabı açarak TL, yabacı para ve altın kazanımlarınızı çok daha avantajlı bir şekilde değerlendirebilir ve açtığınız hesaplar sayesinde internet bankacılığını kullanarak tek tıkla fatura ödemelerinizde apartman aidatı gibi farklı aylık ödemelerinizi çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererek çok daha hızlı bir şekilde işlemlerinizin yapılmasını sağlayabilir ve aylık olarak borç takibini sadece bir adres üzerinden yapabilirsiniz. Hesabınıza para yatırarak borçlarınızın tamamının tek elden ve zahmetsizce ödenmesini sağlayabilirsiniz.

 

 Etiketler:

Sayfa başına git