Yeni Yılın İlk Hediyesi Deniz’in Uygun Faizli Kredisi

Koskoca bir yılı daha iyisi ile kötüsü ile geride bırakmak üzereyiz geride bırakacağımız 2015 yılı bize neler kattı bizden neler aldı bilinmez. Ama bu yeni yılda da geçen seneye ilk girdiğimiz deki kurduğumuz hayalleri kurumaktayız bu yıl içinde kuramadığımız hayalleri yeni yılda kurma ümidimiz içimizde var her zaman var olsun. Peki, geçen sene kuramadığımız bu hayalleri bize yeni yılda kurmakta kim nasıl yardımcı olacak diye düşünürken göze çarpan Denizbank, bize mutlu yarınların temelini atmak amacı ile bir fırsat tanımakta, bize aynı zamanda yeni yılın ilk hediyesi deniz’in uygun faizli kredisi sunmaktadır. Yeni yıla girerken bize verilen bu değerli hediyenin bize katacağı gücü pekte tarifi olmaz.                                           

Her geçen gün artan hayat pahalılığına karşın mücadele ettiğimiz, bu mücadeleden bir başkasının desteği olmadan aya kalkamayacağımız maalesef görünen bir gerçektir bize bu desteği veren ve bundan sonrada belikli daha çok yerde bize destek verecek olan Denizbank çiftçisinden esnafına hemen hemen her kesimden ülkem insanına yardımcı olacaktadır. Bize vereceği bu destek sayesinde kim bilir ne kadar insanımızın kurduğu hayaller gerçek olacaktır. Birçok zorluklarla savaşarak geride bırakmak üzere olduğumuz koskoca bir yılı yeni yılda aynı sıkıntıları yaşamayalım ümidi ile geride bırakmak üzereyiz bu yılı geride bırakırken karşımıza çıkan yeni yılın ilk hediyesi deniz’in uygun faizli kredisi bize bu yılda aldığımız ilk ve en güzel hediye olacaktır.

Denizbank’ın bize kolaylık olarak yaptığı bu fırsatta üstelik faiz oranını da %1.45 olarak belirlemesi bizim bu krediyi zorlanmadan geri ödeyebilmemiz için gayet kolaylık sağlamaktadır. Üstelik 55.000 TL lik çok güzel bir rakamı bize sunan Denizbank geri ödemeyi de 36 aya varan vadelerle geri almaktadır. Her insanın sevdiğine verdiği değer karşısında sunduğu bir hediye gibi Denizbank’ın da bize yeni yılın ilk hediyesi deniz’in uygun faizli kredisi olmaktadır. Hayatımızda bu kadar zorluk varken birilerinin bize böyle cazip böyle anlamlı bu kadar değerli bir hediye sunması bizi iş hayatımızda gayet başarılı etmektedir.

 Etiketler:

Sayfa başına git