Ziraat Bankası Emeklilere Özel Kredi

Birçok alanda ihtiyaç kredisi veren ziraat bankası emeklilere özel krediler sunmaya devam ediyor. Uygun faiz oranı ve ödeme koşullarıyla artık emekliler nakit sıkıntılarını ziraat bankası aracılığı ile giderecektir. Emeklilerin tek yapması gereken şey emekli olduklarını beyan eden belgeleri ziraat bankası şubelerine getirmesidir. Şubelerde kendilerine uygun kredi kampanyalarını hemen seçmeye başlayabilirler.

Emekli maaşını ziraat bankasından alan emeklilere kendilerinin seçeceği kredi paketlerini kullanma imkânı sağlamaktadır. Ziraat bankasının emeklilere kendilerinin seçeceği kredi paketlerini ve vade koşullarını belirleme imkânı vermesi dar gelirli emeklilere kredi kullanma imkânı sağlamaktadır.

Emekliler maaşlarını aldıkları ziraat bankası şubelerine giderek emekli olduklarını beyan etmeleri karşılığında kimlik kartları ile birlikte emekli kredi başvurusunda bulunabilecekler. Ziraat bankası emeklilere özel kredi başvurusunda bulunan emekliler maaşlarının 15 katına kadar nakit kredi çekme imkânına sahip olacaklardır.3-36 ay vadeler arasında vade seçimi yaparak ödemelerini zorlanmadan yapabileceklerdir. Seçtikleri vade oranına ve kredi puanlarına göre uygun oranda faiz belirlenecektir.

Eğer ki irat bankası emeklilere özel kredi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa emeklileri yormadan banka tarafından maaşları ziraat bankasına alınacaktır. Bu yolla sadece ziraat bankası emeklilerine değil tüm emeklilere kredi kullanma imkânı sağlanmaktadır.Gerekli prosedürler yapıldıktan sonra emeklilerin başvuruları incelenmeye alınacaktır. Ziraat bankası emeklilere özel kredi çekme özelliklerini barındıran emeklilerin kredileri incelemeler sonucunda verilecektir. Emekliler çekmiş oldukları kredileri ister bankamatikten ister şubeden istediği miktarda istediği zaman çekebileceklerdir.

Yine emeklilere emeklilik maaşı için hesap işletim ücreti ödetmeyen ziraat bankası kredi taksitlerini maaş sıklığına göre ayarlama imkânı sunmaktadır. Emekliler eğer maaşlarını 3 ayda bir alıyorlarsa taksit ödemelerini üç aylık maaşlarına göre yapabileceklerdir.

Maaşını almış olduğu ziraat bankası şubelerinde ziraat bankası emeklilere özel kredi başvurusunda bulunurken vade ve taksit oranını şube ekibi ile birlikte hesaplama imkânı olması emeklilerin kredilerini rahat bir şekilde ödemelerini sağlamaktadır. Yine şube çalışanları ile birlikte uygun faiz oranlarını birlikte belirleyecektir.

Emekliler nakit ihtiyaçlarında tek yapmaları gereken kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin en köklü bankası olan ziraat bankasına uğrayarak kredi başvurularında bulunmaktır. Her türlü emekliye her türlü uygun kredinin ve düşün faizin olduğu Ziraat bankası emeklilerin ihtiyaç halinde her zaman yanında olmaya devam etmiştir.Bir önceki yazımız olan Su Ürünleri Kültür Balıkçılığı Kredisi Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Sayfa başına git