Ziraat bankası İhtiyaç Kredisi

Bu, beni bireysel olarak ilgilendiren konuyu herkesle paylaşarak ulaşmak istediğim nokta, biraz da anlatacağım ürünün şahsiyetiyle ilgili. Markanın detaylandırılmasını da sayarsak, Ziraat bankası ihtiyaç kredisi, tam bana göre. Böyle anlatınca fazla mı resmi oldu? Doğru, aslında hemen iki sokak ötede ve her gün önünden geçiyorum, işim düşmese de… Ticari bir ihtiyaç için gitsem konu farklı olurdu ama bu tam bana göre. Bütün bildiklerinizi unutun. Tatil, bayram, seyahat, sağlık, eğitim, evlilik gibi şeyler hiç aklımdan çıkmamakla birlikte, bankanın verdiği güvenceyle rahatlıkla temin edebileceğim imkanlarla dolu.

 

Bu anlatacağım, imkanlardan benim nasıl faydalandığımla ilgili. Kendime ait bir teleskop, bir de mikroskop istiyordum. Çok mu? Niye soruyorum çünkü bir de akvaryum şarttı. Yani araştırdım, merak ettiğim şu Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi, bu çeşit ihtiyaçları da evlilik listesi adı altında bana uygun bir fiyatlandırmayla destek kapsamına alır mı? Bankanın önünden her gün geçiyor olabilirsiniz hanım efendi, siz hiç akvaryum ya da teleskop gördünüz mü ki… Keşke bu bir film olsaydı da yazdıklarım bir şey ifade etseydi. Ben de biliyorum her aklıma geleni aklıma esen ilk yerden alamayacağımı ama düğün listesinin yanında teleskobu falan nasıl söylerdim aileme? Çok konuşuyorsun sen de fazla oldun demezler miydi sonra bana? Eşimi tahmin edebiliyordum, sen krediyi al, balıklar da benden, diye tamamlayacaktı sözümü. Çıtayı biraz daha yükseltirsen, bütçenin bizi aşacağı kesin ama ne de olsa sen de çalışıyorsun kızım, derken annesi, son bir kez daha düşündüm. Soluğu bankada aldım.

 

Her zaman aldığım hizmetlere bir yenisi eklenecek diye tüm güvenimi toplayıp gittim. Yeni bir konuyu danışmak, sürekli aldığımız hizmetten farklı hissettiriyor insana, Ziraat bankası ihtiyaç kredisi talebinde bulunurken bunu anladım. Ne sebeple giderseniz gidin, orada sizi bekleyen aynı akvaryum, cebinizde bir güvence varsa daha cazip görünüyor. Alış veriş listem daha da netleşmişti. Herhangi bir konuyu alıcı gözüyle incelerken, önüme maddi bir engel koymamıştım. İnsanın ne istediğini bilip de alıvermesi gerçekten iyi.

 Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Bankası İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizde ihtiyaç kredisi, Yapıkredi Bankası ve Yapıkredi Bankası İhtiyaç Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git