Ziraat Bankası Kredi Kartı

Ziraat Bankası Maximum kredi kartları, alışverişlerinizde sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Alışverişlerinizde maksimum avantaj artık Ziraat Maximum kredi kartında sizlere sağlanmaktadır. Ziraat Bankası kredi kartı avantajları hakkında genel bilgileri de öğrenmeniz gerekir. Bütçenizi zorlamayan faiz ve ücretlere sahip olan Ziraat Maximum kredi kartını alarak hem nakit avansın hem de alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kredi kartları sayesinde puan kazanabilirsiniz. Aynı zamanda alışverişlerini taksitli yaparak bütçenizin sarsılmasını da engelleyebilirsiniz. Harcadıkça kazanmanızı sağlayan ve sağladığı maksimum ayrıcalık ve kolaylıklar ile alışverişi daha keyifli hale getirebilen Ziraat Maximum kredi kartınız ile Maximum dünyasının sunduğu ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz. Ayrıca ek bir bilgi olarak, kredi kartınızın temassız olma özelliği ile 50 TL ve altındaki tüm işlemleri hem hızlı hem de şifresiz olarak yapabilirsiniz.

Kredi kartı çeşitlerinin özelliklerini de bilmeniz gerekir. Ülkemizde sayıları 200.000 oranına yaklaşan Maximum üye kuruluşlarında, Maxi puan kazanabilir, taksitli alışveriş ve hepsi birbirinden etkili Maximum kart indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Bütün alışverişlerinizden elde ettiğiniz Maxi puanlarınızı anında tıpkı nakit para gibi harcamanız mümkündür. Eğer isterseniz sevdikleriniz için de ek kart başvurusu yapıp onların da Ziraat Maximum Kredi Kartı ayrıcalıklarından faydalanmasına yol açabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası kredi kartı için ödeme imkanlarınız kapsamında uygun son ödeme tarihleri ve hesap kesim tarihleri arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Dönem borcunuzu da belirlenen oranda ödetip geri kalan kısmını kredili hale getirebilirsiniz.

15 yaşından büyük olma şartıyla istediğiniz kişi için ek kredi kartı çıkarabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Maximum kredi kartınız ile günün her saati içerisinde nakit avans kullanabilirsiniz. İnternet şubesine tanımladığınız Ziraat Bankası kredi kartınız ile sanal kart üretebilirsiniz. Bu sayede internet ortamı üzerinden yapacağınız alışverişlerde de kullanmanız mümkün hale gelecektir. Sizlere en yakın olan banka şubesinden ya da internet şubesi üzerinden otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Bu sayede zahmetsizce ödemeleriniz gerçekleştirilir. Kredi kartı çeşitleri, belli süre kısıtlamaları kapsamında çalınmaya, kaybolmaya ve kopyalamaya karşı teminat altında olarak belirtilmektedir. Bu gibi özelliklerden faydalanmak için sizler de kredi kartı tercihinizi Ziraat Bankasından yana kullanabilirsiniz.Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı başlıklı makalemizde kredi kartı, Yapı Kredi ve Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git