Ziraat Bankası Kurumsal ve Ticari Kredileri

Ziraat Bankası Kurumsal ve Ticari kredileri seçeneği ile kurumsal ve ticari işletme sahiplerine uygun kredi seçenekleri ile ulaşan yaygınlaşan kurumsal ve ticari kredi seçeneklerinde müşterilerine uygun koşullarla ulaşmayı sağlayan bankalar arasında yer almaktadır.  Banka kurumsal ve ticari müşterilerine sağladığı kredi olanaklarının yani sıra farklı birçok banka ürünleri hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

,Bu hizmetlerin yanı sıra Ziraat Bankası Kurumsal ve Ticari kredileri her ihtiyaca yönelik birçok kredi seçeneğini kapsamaktadır.  Ziraat Bankası müşterilerinin acil nakit ihtiyaçları için nakdi krediler adı altında birçok kredi seçeneği sunmaktadır. Kurumsal ve ticari işletmelerin kısa veya orta vadeli kredi ihtiyaçları içinde kredi imkânları sunan banka kurumsal müşterilerine uygun koşullarda krediler sunmaktadır. Bankanın bireysel müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartı ve kredi ürünlerine göre kurumsal ve ticari işletmeler için sunmuş olduğu olanaklar daha uygun koşulları içermektedir. Bankanın kurumsal ve ticari müşterilerine sunmuş olduğu banka ürünleri arasında kurumsal ve ticari işletmeler tarafından en çok tercih edilen kredi türü taksitli ticari kredi seçeneğidir. Kurumsal ve ticari işletmelerin nakit desteği açıkları için ‘’İhtiyaçlarınızı ertelemeyin.’’ Sloganıyla kurumsal ve ticari müşterilerine sunduğu kredi seçeneğidir. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmeleri adına banka tarafından hem uygun faiz oranları hem de esnek vade seçenekleri ile müşterilerine sunduğu kredi seçeneği oldukça ilgi görmektedir. Bu kredi uygun koşullara sahip olması nedeni ile işletmeler tarafından tercih edilen bir kredi seçeneğidir. Her sektörden işletme için cazip olan kredi müşterilere uygun vade, uygun faiz ve uygun geri ödeme planlarını sunmaktadır. Kredi taksitler halinde ödenebilir. Geri ödemede işletmeye en uygun ödeme planı belirlenir ve vade süresince faiz oranları değişmez. Bu nedenle ticari taksitli kredi seçeneği bankanın müşterilerine sunduğu farklı kredi seçeneklerinden daha fazla tercih edilir.

Bankanın sağladığı esnek kredi seçeneklerinden sadece biri olan bu kredi seçeneği kurumsal ve ticari kredi seçenekleri arasında en çok tercih edilen kredi seçeneğidir. Banka sunduğu kredilerde müşterilerine olabildiğince kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Bankası Kurumsal ve Ticari Kredileri başlıklı makalemizde YAPIKREDİ, Yapıkredi Bankası Kurumsal ve Ticari Kredileri ve yapıkredi kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git