Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Kornası bile rüyalarıma giriyor, evin aşağısında bir kere hafifçe çalınca eşim aşağı inecek ve her zaman gittiğimiz restoranda, her zamanki masamızda olacağız. Arabayı almayı da ilk orada konuşup, planlamıştık. Güzel bir gündü, sonra hiç unutmadım ve Ziraat Bankası taşıt kredisi alırken yine buraya gelelim, diye konuşmuştuk. Sıfır kilometre ile beş yaş arasına kadar seçenekler bizi uzun zaman meşgul etti. Düşündük de, kırk sekiz aya kadar vade imkanı varken, bize değerlendirmek için rengi, zevkimize uygun modeli ve tanıtımında bize hitap ettiği kadarıyla reklamlardaki imajıyla en son çıkanlardan biri iyi geldi. Otomobilimizi alırken tamamen peşin ödemesek de, önceden birikimimiz olduğu için bize özel bir ödeme planı yapılacağını biliyorduk. Bir miktar peşin, bir miktarı da uygun taksitlerle… İnternet üzerindeki resmi web sayfasından bu hesapları yapmak çok kolay.

 

Kullanım rahatlığı bakımından, hayatta aldığımız her hizmette olduğu gibi satış sonrasında da içimiz huzurlu olsun, dedik ve babamın da uzun yıllar sürdüğü bir markada karar kıldık. Babamla tek ortak noktamız bu değil, Ziraat Bankası taşıt kredisi alırken o da yanımızdaydı, bazı kendisine özel işlerini hallediyordu, bankada onu tanımayan yok. Sonradan öğrendim ki, bazı başka bankalardan aldığı kredileri bizim oraya aktarıp, taksitlendirmişler. Trafik sigortası zaten mecburi de, kredi boyunca hayat sigortası ve KASKO da yapılmakta. En ucuzundan, en çok seçenek sunana kadar bütün bankaları karşılaştırmak belki iyi fikir olabilirdi ama hayatta bizi hiç yanıltmayan bankamızla yol almaya çoktan karar vermiştik.

 

Bugün trafikte müziği açıp, kenara çekip, bir çay içerken son taksiti yatırmanın mutluluğuyla ve hafifliğiyle küçük bir kutlama yaptık. Tanıdıklar da ikna oldu, Ziraat Bankası taşıt kredisi gayet hesaplı ve garantili bir çözüm. Koşullarımı değiştiremeyeceğimi biliyorum ama kendime uygun seçenekleri bana sunan bir hizmetler bütünü benim için iyi bir hedef saptamayı da kolaylaştırıyor, bu çok hoş. Kendi çalışmalarımın, eşimle iş hayatımızdaki başarılarımızın ve bunların hayatımıza yansıyışını bir kez daha değerlendirdiğimizde anlıyoruz ki, hiç de küçümsenecek gibi değilmiş.Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları başlıklı makalemizde KREDİ FAİZ ORANLARI, ziraat bankası ve Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Sayfa başına git